V oboru stavitelství a developerství mám za sebou celou řadu úspěšných projektů a prostřednictvím našich návrhů vznikají jedinečné stavby, díky kterým se přání klientů mění ve skutečnost. Nadstandardní profesionální přístup, absolutní důvěra, kvalita a preciznost patří mezi hlavní znaky naší budoucí spolupráce. Naše projekty se tak mohou pyšnit vysokou úrovní, která uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Realizace a proces staveb je pro mě náplní již přes 20let. Stavební trh se neustále vyvíjí a baví mne se stále posouvat a využívat moderní postupy při stavbě, které se pak projeví nejen v celkové funkčnosti nemovitosti, ale samotném precizním zpracování stavby, kterým naše projekty vynikají. Těší mne vidět s jakou pečlivostí jsou naše nemovitosti realizovány a jako firma si za výsledky našich projektů můžeme hrdě stát

K práci v developerské firmě a na realitní trh mě přivedla moje vášeň k designovému interiéru. Působila jsem několik let ve společnosti Absolut Design, která patří k špičce ve svém oboru. Právě developerský svět mi dal možnost skloubit mé zkušenosti z designu s celým procesem stavby a následným samotným prodejem. Baví mě být součástí našich jedinečných projektů od samotného začátku až do konce, kde předáváme nejen naše výjimečné nemovitosti, ale s nimi i radost z dobře odvedené práce, která nám dává smysl.

O právo nemovitostí se zajímám již od svých studií na vysoké škole. Od druhého ročníku jsem praktikoval v realitní kanceláři a právo nemovitostí mě provází prakticky celou mou 15-ti letou advokátní praxi. Účastnil jsem se během svého profesního života velkého penza jednotlivých developerských a realitních projektů. Výhradní spojení s developerskou a realitní kanceláří tak dává dokonalý smysl.